» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Yöneticilerimiz Mahmut Uslu ve Önder Fırat Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
07 Temmuz 2017 Cuma 10:00
12
14
16
18

Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, “Basketbolda bir Obradovic varsa futbolda da Aykut Kocaman var” ifadelerini kullandı.
Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu ile Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat, basın mensuplarıyla bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi. Transfer çalışmaları ve gündeme dair önemli açıklamaların yapıldığı toplantıdan öne çıkanlar şu şekilde:

“BASKETBOLDA OBRADOVİC VARSA FUTBOLDA DA AYKUT KOCAMAN VAR”

Futbolda da basketbolda olduğu gibi bir düzen kuracaklarını anlatan Mahmut Uslu, "Basketbolda Obradovic varsa futbolda da Aykut Kocaman var. Nasıl basketboldan Ozan Balaban sorumluysa futbolda da yönetici arkadaşımız Ali Yıldırım sorumlu. Bizim olmazsa olmazlarımız var bu sene. Hep beraber Fenerbahçe'yi başarıya taşıyacağız" dedi.
“TRANSFERLERİN YÜZDE 90’I BİTTİ”
Oyuncu satmadan oyuncu alamadıklarını belirten Uslu, "Transferlerin yüzde 90'ı bitti, bazı şeyler gelişirse yeni transfer olabilir" şeklinde konuştu.

“GELECEK SEZON UMARIM ÇİFTE STANDARTLAR KALKAR”

Son iki senede çifte standardın olduğunu söyleyen Mahmut Uslu, "Umut ediyoruz ki çifte standartlar ortadan kalkacak. ‘Çıtır ettiler bizi’ dedik, cezaları ödedik, mahrumiyet cezası aldık. ‘Bizi doğradılar’ diyen yönetici ceza heyetine verilmedi. Federasyonla diyalog kuracağız. Biz onlara onlar bize muhtaç. Fenerbahçe olarak Türk sporuna hizmet veriyoruz. Bizim hedefimiz şampiyonluk inşallah da olacağız. Federasyon yönetiminden bu işleri düzeltmesini bekliyoruz. Düzelteceklerine inanıyoruz. Biz bunu tüm takımlar için söylüyoruz. Bazı çok iyi hakemlerimizin kafalarında başka düşünceleri var, ben bunu çalarsam ne olacak diye düşünüyorlar" açıklamasında bulundu.

“KOMBİNELERDE 30 BİNİ BULURUZ”
Kombine satışlarında hedefin 30 bin civarında olduğunu kaydeden Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, "Taraftarın sahip çıkacağına inanıyorum. Taraftar olmadan başarı da olmaz. Mutlaka taraftar gelecek" dedi.

“BİZİM GİBİ BİR TEK BARCELONA ÖRNEĞİ VAR”
Fenerbahçe gibi dünyada bir tek Barcelona'nın olduğunu vurgulayan Mahmut Uslu, "Basketbola, diğer branşlara büyük yatırımlar yapıyoruz. Olimpiyatlar için oyuncular hazırlıyoruz." ifadelerini kullandı.

“NBA İLE YARIŞMAK ZOR”
NBA ile yarışmanın zor olduğunu kaydeden Uslu, "Bizim en büyük belamız NBA. Datome'ye teklif yaptılar, adamlığından uzattı, 450 bin Euro daha fazla verdiler. Bogdanovic üç yıllığına, 36 milyona anlaştı. Vesely takımda kalacak, Udoh'a NBA'den teklif var, ama çözüyoruz. O da kalacak." şeklinde konuştu.

“SİNAN GÜLER FENERBAHÇELİ”
Sinan Güler'in fenerbahçeli olduğunu belirten Mahmut Uslu, "Zamanında Tanjevic'e alalım dedim, çok genç dedi. Tanjevic'in yaptığı tek hatadır onu almamak" dedi.
Asbaşkan Önder Fırat da hakemlerin kendilerine vazife çıkardığını, merkez hakem kurulu değişse de bir şeyin fark etmeyeceğini söyledi.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Takımlarımızın Haftalık Maç Programı
    »    
KAMUOYUNA DUYURU
    »    
FENERBAHÇE EFSANESİ STADYUM ve MÜZE TURU AÇILDI
    »    
Takımlarımızın Haftalık Maç Programı
    »    
Atletizm Şubemiz Başarılarını Özel Bir Geceyle Kutladı
    »    
Başkanımız Aziz Yıldırım’ın Başkanlıktaki 20. Yılı İçin Özel Bir Gece Düzenlendi
    »    
Başkanımız Aziz Yıldırım’dan Alpaslan Eratlı’ya Ziyaret
    »    
Avrupa Şampiyonu Atletlerimiz Yurda Döndü
    »    
FENERBAHÇE SPOR OKULLARI SÖMESTR KAMPI TAMAMLANDI
    »    
Başkanımız Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe Dergisi’nin Şubat Sayısındaki Başyazısı
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BİGA FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ    1