» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Yöneticilerimiz Adana Şube ve Derneğimizin Düzenlediği Akşam Yemeğine Katıldı
21 Şubat 2018 Çarşamba 10:00
12
14
16
18
Yöneticilerimiz, Adana Dernek ve Şubemize bir ziyaret gerçekleştirdi ve ardından düzenlenen akşam yemeğinde üyelerimizle bir araya geldi.
Adana'da bulunan yöneticilerimiz ilk olarak Adana Şube ve Derneğimizi ziyaret etti. Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımız Nihat Özbağı, Önder Fırat ve Ozan Balaban’ın yanı sıra; Kadıköy Şube Başkanımız İlyas Bulcay, Dernekler Masası Sorumlumuz Murat Boyraz ve Hedef 1 Milyon Üye Proje Sorumlumuz Miraç Çam; Dernek ve Şube binasında Adana Fenerbahçeliler Dernek ve Şube Başkanı Ahmet Hamdi Karanfil ile bir süre sohbet etti ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Yöneticilerimiz ardından Dernek ve Şubemizin ev sahipliğinde Adana Çukurova Sosyal Tesisleri’nde organize edilen akşam yemeğine katıldı. Kongre ve temsilci üyelerimizin de yer aldığı akşam yemeği sıcak ve samimi bir ortamda geçti.
Açılış konuşmasını yapan Adana Fenerbahçeliler Dernek ve Şube Başkanı Ahmet Hamdi Karanfil, Yöneticilerimizin ziyaretlerinden çok mutlu olduklarını söyledi ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunduklarını belirtti.
Daha sonra kısa bir konuşma yapan Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu ise Adana’da bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti ve “Burada Fenerbahçe’ye yakışır bir Fenerbahçe Evi yapmamız gerekiyor. Yönetim Kurulu Üyelerimizle gerekli konuşmaları yaptık. Önümüzdeki dönemde hızla mesafe alacağız” dedi.
Konuşmaların ardından Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Adana Fenerbahçeliler Dernek ve Şube Başkanı Ahmet Hamdi Karanfil’e tüm futbolcularımız tarafından imzalanan Fenerbahçe forması hediye etti.
Adana’da yapılması planlanan Fenerbahçe Evi’yle ilgili fikir alışverişinde bulunulan yemek; karşılıklı soru cevap şeklinde yapılan sohbetle tamamlandı ve organizasyon çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
    »    
Biga FB Çocukları Mutlu Etmeyi Sürdürüyor
    »    
Biga FB’den Hayırlı Olsun Ziyareti
    »    
Biga FB’den Bigaspor’a Kahvaltı
    »    
ADD Genel Başkanından Ziyaret
    »    
Spor Camiası Biga’da Toplandı
    »    
Ailelere Müjde...
    »    
Biga FB’den Sultanlara Jest
    »    
Biga FB Dernekler Toplantısı’nda
    »    
Biga FB Yeni Yönetim Ziyaretleri
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1