» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
"Siyah Çoraplılar Futbol Akademisi" Kuruluyor
08 Mayıs 2018 Salı 10:00
12
14
16
18
Kulübümüz, yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştığı futbol altyapıda devrim niteliğindeki değişiklikleri içeren "Siyah Çoraplılar Futbol Akademisi" projesiyle ilgili bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri Futbol Evi'nde gerçekleştirilen toplantıya Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, Futbol Altyapı Gençlik Geliştirme Programı Koordinatörü Müjdat Yetkiner ve basın mensupları katıldı.
"Siyah Çoraplılar Futbol Akademisi"nin hayata geçirilmesiyle birlikte projenin kendine özgü bir sertifikalandırma programı olacak. Projede yer alacak antrenörlere, en üst düzeyde eğitimlerini tamamladıktan sonra sertifika verilecek.
Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, akademi için uluslararası kariyere sahip dünyanın en büyük liglerine futbolcu yetiştirmiş önemli bir antrenörle anlaştıklarını ve kurulacak yeni sistemin, A takımla bağlantılı olacağını söylerken; projede belirlenen modele uygun olarak tüm altyapı takımlarına aynı futbol eğitiminin verilmesinin planlandığını da ifade etti.
Gebze'de yer alan 3 Temmuz Spor Akademisi'nin inşasına hemen başlayacaklarını da belirten Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, bu sistemin aksamadan yürümesi için Can Bartu ve Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nin imkânlarının da geliştirileceğini vurgularken, Futsal Takımının kurulmasının planlandığını da belirtti.
Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, futbolda kalkınma projesi ana başlığıyla hayata geçirilecek "Siyah Çoraplılar Futbol Akademisi" projesinde alt liglerde yer alan pilot takımlarla iş birliği içerisinde olacaklarını ve projede teknolojinin de önemli bir yer tutacağını ifade etti.
Futbol Altyapı Gençlik Geliştirme Programı Koordinatörü Müjdat Yetkiner de projeyi oluştururken, dünyadaki birçok modeli incelediklerini dile getirdi.
Toplantının Ardından Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, Futbol Altyapı Gençlik Geliştirme Programı Koordinatörü Müjdat Yetkiner ve altyapı antrenörleri ile basın mensupları dostluk maçı yaptı.
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Spor Toto Süper Lig 34. hafta programı açıklandı
    »    
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal: Fenerbahçe yüzünü yarınlara çevirdi
    »    
Victor Moses: Takım halinde çok iyi bir iş çıkardık
    »    
Harun Tekin’den galibiyet değerlendirmesi
    »    
Hazırlıklar sürüyor
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Akhisarspor maçı hazırlıkları başladı
    »    
Antrenmandan notlar
    »    
Fenerbahçemize Alanya’da coşkulu karşılama
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1