» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
"Enerjimizle ve doğru futbolla doğru pozisyonlar yakaladık"
08 Ağustos 2017 Salı 10:00
12
14
16
18

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, “Bugünkü doğru futbol ve enerjimizle beraber doğru pozisyonlar da yakaladık” dedi.
Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, “Saha yerleşimi ve enerji açısından daha gideceğimiz yolumuz var. Ancak bugünkü doğru futbol ve enerjimizle beraber doğru pozisyonlar da yakaladık.  Ancak bunları biraz daha pozisyona götürmemiz gerekiyor. Tabii bunlar da oynayarak oyuncuların birbirine alışarak olacak. Oyuncularımız biraz daha düzene alıştığında, biraz daha irade gösterdiğinde istediklerimizi elde etmeye doğru gideceğimizi düşünüyorum.” dedi.
Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, transfer konusunda ise, “Bugünkü maçta iki ana stoperimizin yanında iki tane orta saha oyuncusunu kullanmaya çalıştık. Bir yandan da oyuncu çoğaltmaya çalışıyoruz. Şu an iki tane stoper var elimizde. Lig uzun bir maraton ve bir aksilik olmazsa Avrupa Ligi de olacak. Hem oyun içinde bir takım değişiklikler yapabilmek hem de var olan oyuncuları çeşitli yerlerde kullanarak oyuncu çoğaltmaya çalışıyoruz. Bu maçlar o anlamda yardımcı oluyor. Sizin sorunuza dönecek olursak şu anda takımdaki eksikler ve beklentiler net olarak gözüküyor. Bir taraftan bunu çözmeye çalışırken, bizim işimiz de takımın bütünüyle verimliliği arttırmak için çalışmaya gayret etmek. Hem biz hem de oyuncu grubumuz bunu gayretli bir şekilde yapmaya çalışıyor.” şeklinde konuştu.
Takımımızdaki genç oyuncuların forma şansının da değerlendiren Aykut Kocaman,  “Bu seferki gelişimde benim için de bir şans oldu. Aynı zamanda Fenerbahçe için de büyük bir şans. Oğuz, Samed, Eljif son derece yetenekli oyuncular. Genç oyuncu kontenjanı vb. gibi şeylerle düşünmemek gerekiyor. Aslında kadroyu zorlayacak oyuncular. Onları bir şekilde takıma yerleştirmek en büyük amacım.  Tabii bunu çabayla ve bir şekilde kendilerini geliştirmeleri gerektiğini kabul etmeleri gerekiyor. Onlar bu sürecin içine girerken Fenerbahçe’yi sevenlerin de bu oyuncularımızın hata yapabileceklerini kabul etmeleri gerekiyor. Eğer ki bu varyasyonu hayata geçirebilirsek hem Fenerbahçe’nin hem de onların çok şanslı olduğunu söylemek mümkün, çünkü çok yetenekli oyuncular.” Diyerek sözlerini noktaladı.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Atiker Konyaspor maçı hazırlıkları sürüyor
    »    
Harun Tekin: Penaltı esnasında son ana kadar bekliyorum
    »    
Fenerbahçe 1-0 Zenit
    »    
Fenerbahçemiz, İstikbal Mobilya Kayserispor deplasmanında
    »    
İstikbal Mobilya Kayserispor maçı hazırlıkları tamamlandı
    »    
İstikbal Mobilya Kayserispor maçının hakemi; Alper Ulusoy
    »    
İstikbal Mobilya Kayserispor maçı hazırlıkları başladı
    »    
Fenerbahçemiz, Göztepe’yi konuk ediyor
    »    
MIHA ZAJC FENERBAHÇEMİZDE
    »    
İdari Menajerimiz Volkan Ballı: Fenerbahçe her maçını kazanmak için sahaya çıkar
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1