» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Ordu Fenerbahçeliler Derneğimiz 19.07’yi Coşkuyla Kutladı
22 Temmuz 2017 Cumartesi 10:00
12
14
16
18
Ordu Fenerbahçeliler Derneğimiz, 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü'nü coşkuyla kutladı.
Yemeğe; dernek üyeleri, kongre üyeleri, Ordulu Fenerbahçeliler ve aileleri katıldı. Ordu Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Bahadır Baş yaptığı konuşmada, “Büyük Fenerbahçe Ailesi bu geceye hoş geldiniz. Tüm ülke bilmelidir ki, Fenerbahçe sadece bir spor kulübü değildir. Fenerbahçe, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gönül verdiği takımdır. Değerli Fenerbahçe ailesinin değerli bireyleri, Fenerbahçe bizim için her şeyden önemlidir.  Derneğimiz 2003 yılında kuruldu.  Ordu Fenerbahçeliler Derneği’nin 1 Eylül 2015 tarihinde yapılan olağanüstü kongreyle yönetimi devraldık.  Bu gece burada olmamıza sebep olan elini taşın altına koyan değerli yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.   Biz bir aileyiz. Yönetim Kurulunda görev alan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.  Bizim yönetim olarak bütün sosyal projelerde hayatın içinde olmak zorundayız.” dedi.

Gecede futbolcularımız tarafından imzalanan formayı kazanan Yücel Yalaz, formayı derneğe hediye etti. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve işadamı İsa Yazıcı da imzalı forma satın aldı.  İsa Yazıcı almış oldukları imzalı formayı, “Azmin Zaferi” adlı kitabın yazarı Erdinç Yılmaz’a hediye etti.
Fenerbahçe pastasının kesildiği gecede Ordulu Fenerbahçeliler söylenen Fenerbahçe marşları ve şarkılarla gece geç saatlere kadar eğlenerek 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü'nü kutladı.
Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yaptıkları ziyaret ve etkinliklerle çalışmalarını sürdürdü.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a Ziyaret
Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Bahadır Baş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü nedeniyle makamında ziyaret etti. Ziyarette dernek faaliyetleri, üye çalışmaları konusunda çeşitli bilgiler Başkan EnverYılmaz’a sunuldu.  O.B.B Başkanı Enver Yılmaz ziyaret nedeniyle dernek yönetim kuruluna teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı forma, Dernek Başkanı Bahadır Baş tarafından Enver Yılmaz’a hediye edildi.
Öte yandan Ordu Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz’ı ziyaret ettiler. Kendilerine ziyaret anısına hediye takdim edildi. Başkan Engin Tekintaş; ziyaret nedeniyle teşekkür etti.
Yüzmede Türkiye Birincilerine Başarı Belgesi Verildi
Gecede, Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Bahadır Baş tarafından Sakarya İlinde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Paletli Yüzme Şampiyonası’nda 50 m ve 100 m’de Türkiye 1.’si olan Ordu Fenerbahçe Yüzme Okulu sporcusu Cankatan Kır’a başarı belgesi verildi. Aynı yarışmada 100 m ve 200 m’de Türkiye 3.’sü olan Hasan Fehmi Taş’a başarı belgesi işadamı Hasan Cebi tarafından verildi.

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Ali Koç’tan Biga’ya Selam Var
    »    
Fenerbahçeli Sporcular Yardımlaşma Derneği Ödül Töreni Düzenledi
    »    
Konya Fenerbahçeliler Derneği Özel Bir Gece Düzenledi
    »    
Başkanımız Aziz Yıldırım 1907 Okul 1907 Pota Projesi Kapsamında Biga’da Pota Açılışları Gerçekleştirdi
    »    
Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimiz Hatay Derneğimizin Düzenlediği Akşam Yemeğine Katıldı
    »    
Başkanımız Aziz Yıldırım Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu’nun Açılışını Gerçekleştirdi
    »    
Yöneticilerimiz Adana Şube ve Derneğimizin Düzenlediği Akşam Yemeğine Katıldı
    »    
Bodrum Derneğimizden Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya’ya Ziyaret
    »    
KASEV İle Protokol İmzalandı
    »    
2018 Yılı Aidat Ödemeleri Başladı
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1