» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
KASEV İle Protokol İmzalandı
19 Ocak 2018 Cuma 09:00
12
14
16
18

Kulübümüzün yardıma ve bakıma muhtaç Kongre Üyelerinin kullanması amacıyla Kulübümüz ile Kadıköy Sağlık ve Eğitim Merkezi Vakfı (KASEV) arasında bir protokol imzalandı. Protokole göre KASEV kendisine ait tesislerde 10 üyemiz için kontenjan açtı.
Fenerbahçe Sporcular Derneği’nin girişimiyle KASEV ile Kulübümüz arasında imzalanan protokol için düzenlenen törene Başkanımız Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Asbaşkanlarımız Ender Alkaya, İlhan Ekşioğlu, Ali Yıldırım ve Önder Fırat ve Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Fenerbahçe Sporcular Derneği Başkanı Ünal Uyguç ve dernek üyeleri ile Kasev Başkanı Kamil Çetin Oraler ve vakıf üyeleri katıldı.
Törende ilk olarak söz alan Başkanımız Aziz Yıldırım bu güzel anlaşma nedeniyle memnuniyetlerini dile getirirken, ileride Fenerbahçe Huzurevi kurulması için girişimlere başlayacaklarını da belitti. Başkan Yıldırım,  “Yaşamak güzel ama yaşamın sonunda da mutlu olarak devam edebilmek en önemlisi. Bizim buradaki amacımız, kulüpte ihtiyacı olan veya gidip kendi kafasını dinlemek isteyenlere hayatta daha mutlu olabilecekleri bir ortam yaratmak. Ünal Bey ve arkadaşları  geldiler, böyle bir şey düşündüklerini söylediler, biz de destek verdik, tabii yaparız dedik. Aslında Fenerbahçe’nin kendisine ait bir huzurevinin kurulması gerektiğine ben hem inanıyorum, hem de yapılması için elimden geleni yapacağım. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük ise, “Fenerbahçemize yakışır bir şekilde ileride huzurevini yapmak suretiyle bütün üyelerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ancak başlangıç olarak Sporcular Derneğimizin Başkanı Sayın Ünal Uyguç ve Yönetim Kurulu güzel bir girişim yaptı. Şimdilik, bir başlangıç olarak 10 kişilik kontenjanla mevcut huzurevinde bize yer tahsis edildi. Bu niyetin başlangıcıdır. Başkanımız da bu niyetini beyan etti. İnşallah, Başkanımızın döneminde huzurevini yapmak da bize nasip olur. Böyle bir projeyi hem destekliyor hem de güzel dileklerde bulunuyorum” dedi.
KASEV Başkanı Kamil Çetin Oraler ise böyle bir protokolü imzaladıkları için çok mutlu olduklarını, anlaşmanın tüm Fenerbahçe Camiasına hayırlı olmasını dilediğini söyledi.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Bigalı Gaziler Çeşmesi Açılıyor
    »    
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
    »    
Biga FB Çocukları Mutlu Etmeyi Sürdürüyor
    »    
Biga FB’den Hayırlı Olsun Ziyareti
    »    
Biga FB’den Bigaspor’a Kahvaltı
    »    
ADD Genel Başkanından Ziyaret
    »    
Spor Camiası Biga’da Toplandı
    »    
Ailelere Müjde...
    »    
Biga FB’den Sultanlara Jest
    »    
Biga FB Dernekler Toplantısı’nda
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1