» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Imoco Volley Conegliano 3-2 Fenerbahçe
08 Şubat 2018 Perşembe 10:00
12
14
16
18

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, 2018 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu’ndaki dördüncü maçında İtalya’nın Imoco Volley Conegliano takımına konuk oldu. Sarı Melekler, Treviso şehrindeki PalaVerde’de oynanan müsabakadan 3-2 mağlup ayrıldı.
Mücadeleye Damla, Eda, Dicle, Polen, Rahimova, Tomkon altısı ve libero Melis’le başlayan Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, İtalya temsilcisi karşısındaki ilk sayılarını Eda ve Polen’le üretti. Ev sahibi takım Ramos ve Anna Nicoletti’nin sayılarıyla ilk teknik molaya 8-6 önde giren taraf oldu. Mola dönüşünde Imoco Volley Conegliano, Robin ve Kimberly ikilisiyle farkı 3’e çıkarsa da(11-8), Fenerbahçemiz Rahimova ve Polen’in etkili oyunuyla maça denge getirdi(11-11).  Devamında İtalyan temsilcisi bir kez daha maçta 15-12 öne geçerken, Sarı Melekler Polina Rahimova’nın üst üste yakaladığı seriyle ikinci teknik molaya 15-16 önde girdi. Mola dönüşünde Dicle ve Tomkon’la skoru 15-19 getiren Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız karşısında Imoco Volley Conegliano, Joanna’nın sayılarıyla farkı 1 sayıya indirdi(18-19). Setin son bölümlerini iyi oynayan taraf olan takımımız, seti 20-25 kazandı.
İkinci sete Eda’nın sayılarıyla başlayan Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, ilk bölümde farkı 3’e çıkardı(1-4). Rakip takım Kimberly’nin sayılarıyla maça ortak olsa da setteki ilk teknik molaya 7-8 önde giren taraf takımımız oldu.  Setin devamında Polina,  Eda ve Dicle’nin sayılarıyla farkı açan(16-21) takımımız, seti 18-25 kazanarak skoru 2-0’a getirdi.
Mücadelenin üçüncü setinde teknik molalara 8-7 ve 16-12’lik skorlarla önde giren İtalyan temsilcisi Imoco Volley Conegliano, seti 25-18 kazanarak skoru 2-1 yaptı.
Dicle ve Polen’in sayılarıyla dördüncü sete iyi başlayan Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, rakibin de servis hatalarıyla 1-4’lük üstünlüğü yakaladı. Ev sahibi Robin ve Samanta ikilisiyle maça ortak olmaya çalışırken Sarı Melekler; Damla Çakıroğlu’nun da skora yaptığı katkıyla setteki ilk teknik molaya 6-8 önde girdi. Setin devamında Imoco Volley Conegliano; Samanta, Robin ve Kimberly’nin sayılarıyla skora denge getirdi(21-21). İtalyan temsilcisi seti 25-22 kazandı ve maçı 2-2 yaptı.
Karşılıklı sayılarla başlayan final setinde saha değişimine 8-5 İtalyan ekibinin üstünlüğüyle gidildi. Kalan bölümde fark kapanmadı ve set 11-15 tamamlandı. Takımımız mücadeleyi 3-2 kaybetti.

 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Çanakkale Belediyesi 0-3 Fenerbahçe
    »    
Sarı Melekler Aydın Büyükşehir Belediye’yi konuk ediyor
    »    
Sarı Melekler, Türk Hava Yolları’nı 3-0 ile geçti
    »    
Fenerbahçe 3-0 Arhavi Belediye
    »    
Sarı Melekler, Dinamo Moskova’yı 3-1 mağlup etti
    »    
Sarı Melekler Moskova deplasmanında
    »    
Eczacıbaşı VitrA 3-0 Fenerbahçe
    »    
Sarı Melekler, Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı 3-1 yendi
    »    
Fenerbahçe 3-1 CSM Bükreş (Hazırlık Maçı)
    »    
Yöneticilerimiz Voleybol Federasyonu’nun 60. Yıl Balosu’na katıldı
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1