» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Giuliano Victor De Paula: "Hedefim her zaman bir öncekinden daha iyisini başarmaktır"
17 Temmuz 2018 Salı 09:00
12
14
16
18
Brezilyalı oyuncumuz Giuliano Victor De Paula, sezona iyi bir başlangıç yapabilmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi. Hedefinin her zaman bir öncekinden daha iyisini başarmak olduğunun altını çizen Giuliano, Fenerbahçe’de çok mutlu olduğunu ve genel olarak performansının daha da üzerine çıkmak istediğini belirtti.
Yeni sezon hazırlıklarını İsviçre’nin Lozan kentinde sürdüren Profesyonel Futbol Takımımızda Giuliano Victor De Paula, sabah saatlerinde gerçekleştirilen antrenmanın ardından basının karşısına geçti. Öncelikle kamp sürecini değerlendiren oyuncumuz ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
İlk olarak kampı değerlendiren Giuliano, “Çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Genellikle günde çift idman yapıyoruz ve idmanlar çok yoğun geçiyor. Sezona; mental, fiziksel, teknik, taktik olarak iyi bir başlangıç yapabilmek için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dedi.
Dünya Kupası’nda milli takımına çağırılmadığı için üzgün olduğunu belirten Brezilyalı oyuncu, “Futbolda mutlu anlar olduğu kadar hayal kırıklıkları da olabiliyor. Milli takıma çağırılmadığım için çok üzüldüm ama geçen sene kariyerimin her anlamda en iyi ikinci sezonunu geçirdiğim için mutluyum. Milli takıma gitmek istiyordum ama olmadı. Ben de taraftar olarak destekledim. Dünya Kupası’nı kazanmayı çok istiyorduk ama maalesef kazanamadık. Bundan ders çıkarmamız gerek. Bu da beni bir sporcu olarak daha olgun ve ders çıkaran bir durum getirdi” şeklinde konuştu.
Yeni sezonla ilgili görüşlerini ifade eden Giuliano, “Yeni bir sene yeni bir mücadele demek. Benim hedefim her zaman bir öncekinden daha iyisini başarmaktır. Bunun için konsantreyim ve çok iyi çalışıyorum. Yeni bir hocamız var, yeni bir sistem var, yeni bir felsefe var. Önemli olan kolektif olarak bu sisteme adapte olmak. Kolektif olarak bu sisteme adapte olduktan sonra benim de performansım muhakkak iyi olacaktır. Burada sadece numaralardan bahsetmiyorum, genel olarak performansımın daha da üzerine çıkmak istiyorum” ifadelerine değindi.
Kendisiyle ilgili çıkan haberlere cevap veren deneyimli orta saha, “Sosyal medyada takip ettim bu haberleri. Brezilya’dan ve Almanya’dan teklifler olduğuna dair… Herhangi bir kulüp iletişim halinde olmadım, menajerim de aynı şekilde herhangi bir kulüple iletişim halinde olmadı. Bu haberler sadece medyada yer aldı. Benim kafam burada. Herhangi bir teklif yok. Fenerbahçe’de çok mutluyum. Geçen sene çok güzel bir yıl geçirdim, bu sezon da güzel bir yıl geçirmek istiyorum” açıklamasını yaptı.
Taraftarlarımıza da çağrıda bulunan Giuliano, “Taraftarlarımız bizim 12. oyuncumuz. Bizi destekliyorlar ve cesaretlendiriyorlar. Onlarla daha yakın olunca başarılı olma ihtimalimiz artıyor. Bizi desteklesinler, bizi teşvik etsinler. Başarılara ancak birlikte ulaşabiliriz” dedi.
Son olarak çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerinin altını çizen Brezilyalı oyuncu, “Geçen sene buradaki kamp döneminde yoktum. Bu sene çok güzel gidiyor. Güzel bir otelde kalıyoruz, çalıştığımız saha çok iyi, şartlarımız ve hava çok iyi. Burada iyi çalışmak için her türlü şarta sahibiz” diyerek sözlerini tamamladı.
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Fenerbahçemiz Atiker Konyaspor’u konuk ediyor
    »    
Futbol A Takımımız kampa girdi
    »    
Alex de Souza, Can Bartu Tesislerimizde idari ve teknik heyet ile futbolcularımızla bir araya geldi
    »    
Atiker Konyaspor maçı hazırlıkları sürüyor
    »    
Harun Tekin: Penaltı esnasında son ana kadar bekliyorum
    »    
Fenerbahçe 1-0 Zenit
    »    
Fenerbahçemiz, İstikbal Mobilya Kayserispor deplasmanında
    »    
İstikbal Mobilya Kayserispor maçı hazırlıkları tamamlandı
    »    
İstikbal Mobilya Kayserispor maçının hakemi; Alper Ulusoy
    »    
İstikbal Mobilya Kayserispor maçı hazırlıkları başladı
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1