» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
FUTBOL ALTYAPI / 2018 SEÇME SONUÇLARI
10 Temmuz 2018 Salı 09:00
12
14
16
18

Genç Futbol Takımlarımıza oyuncu kazandırmak amacıyla, 19-21 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen futbol seçmelerine katılan adaylar, Futbol Altyapı/GGP Teknik Heyeti tarafından değerlendirilmiştir.

Yapılan değerlendirme sonucunda, seçmelerin ilk aşamasında beğenilen ve ikinci aşama için sezon başlangıcında antrenmanlara davet edilecek olan adayların isim listesi aşağıda belirtilmiştir. 2018-2019 Sezonu Futbol Altyapı oyuncu seçmelerine gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü

Seçmelerin birinci aşamasında beğenilen ve ikinci aşama için davet edilen adaylar :

 

2005 / DOĞUMLULAR

S

ADI SOYADI

ŞEHİR

1.

HAMZA TARIK OĞUZ 

İSTANBUL

2.

MURAT ÖZER

İSTANBUL

3.

TOLGA KÜTÜKÇÜ 

İSTANBUL

4.

ENİS DEMİRTAŞ

İSTANBUL

5.

YUSUF EREN KUVVETLİ

İSTANBUL

6.

MERT YİĞİT GÜNTEN

İSTANBUL

7.

ATAKAN ÇAĞATAY

İSTANBUL

8.

İLKER HEPİNAN

BURSA

9.

BERKAY MANAV

ÇANAKKALE

10.

BERAT SAVA

İZMİR

11.

MUHAMMET EREN TÜRKMEN

KOCAELİ

12.

SERHAN YÜCEDAĞ

KOCAELİ

 

2006 / DOĞUMLULAR

S

ADI SOYADI

ŞEHİR

1.

BURAK AKMAN

İSTANBUL

2.

HÜSEYİN ERTÜRK

İSTANBUL

3.

HASAN ERTÜRK

İSTANBUL

4.

ERDEM ÇINAR

İSTANBUL

5.

ROJAT AYILMAZDIR

İSTANBUL

6.

TAYLAN ÖZGÜR BOZKURT

İSTANBUL

7.

MEHMET TAŞ

BURSA

8.

YİĞİT TAHA KURT

KOCAELİ

9.

BERAT AYDIN

KOCAELİ

10.

SERKAN TUTKAŞLI

KOCAELİ

11.

EMRE ERTUĞRUL

YOZGAT

 

2007 / DOĞUMLULAR

S

ADI SOYADI

ŞEHİR

1.

KEREM ALÇİÇEK

İSTANBUL

2.

DORUK AYDOĞAN

İSTANBUL

3.

YİĞİTCAN ŞİMŞEK

İSTANBUL

4.

YUSUF KAAN SEVİM

İSTANBUL

5.

HAMZA ALİ ULAŞ

İSTANBUL

6.

FIRAT ADAR AKTAŞ

DİYARBAKIR

7.

HÜSEYİN MELİH ÖZTÜRK

KÜTAHYA

8.

ALİ EGEMEN BİLGİN

YOZGAT

 

2008 / DOĞUMLULAR

S

ADI SOYADI

ŞEHİR

1.

SALİM KURT

İSTANBUL

2.

ALİ ENES BATUR

İSTANBUL

3.

EFE YALDIZKAYA

İSTANBUL

4.

FURKAN GÜLSEVER

İSTANBUL

5.

YUNUS EMRE KAPUCU

İSTANBUL

6.

İSMAİL EFE ERSOY

İSTANBUL

7.

ANIL ONAT BAHAR

İSTANBUL

8.

ERTUĞRUL KONT

İSTANBUL

9.

RÜZGAR ÖNÖZ

İSTANBUL

10.

DEHA TERZİOĞLU

İSTANBUL

11.

BERKAY DOĞAN

İSTANBUL

12.

ENSAR BOSTANCI

BURSA

13.

EFE EMRE OKUR

BURSA

14.

YUSUF EFE ATAŞ

MALATYA

15.

ABDULLAH EMRE BAYRAK

YALOVA

2009 / DOĞUMLULAR

S

ADI SOYADI

ŞEHİR

1.

HİDAYET DOĞRU

İSTANBUL

2.

EFE ÖMER TURAN

İSTANBUL

3.

POYRAZ GÖRGÜ ŞİMŞEK

İSTANBUL

4.

YAĞMUR YİĞİT PİROĞLU

İSTANBUL

5.

ALPEREN ŞENYUVA

İSTANBUL

6.

NECATİ EYMEN PARILTAN

İSTANBUL

 

2010 / DOĞUMLULAR

S

ADI SOYADI

ŞEHİR

1.

BAKİ ABDULLAH BOZYİĞİT

İSTANBUL

2.

MUSTAFA KILIÇ

İSTANBUL

3.

GALİP EFE AYDIN

İSTANBUL

4.

YAĞIZ KAYRA TEZ

İSTANBUL

5.

EMİR RIDVAN AKOVA

İSTANBUL

6.

KEREM YANDI

İSTANBUL

7.

YAĞIZ AKARSU

İSTANBUL

8.

YAŞAR ÖNCÜL

KAYSERİ

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :



+ Benzer Haberler
Anderlecht maçı hazırlıkları başladı
    »    
Fenerbahçemize Sivas’ta yoğun ilgi
    »    
FORMA GÖĞÜS SPONSORUMUZ GLOBAL ARAÇ KİRALAMA MARKASI AVIS OLDU
    »    
Antrenmandan Notlar
    »    
Jailson: Kariyerinde büyük başarılara sahip bir hocamız var
    »    
Antrenmandan Notlar
    »    
Fenerbahçe Efsanesi Stadyum Turu Lansmanı gerçekleştirildi
    »    
Konyaspor maçı hazırlıkları sürüyor
    »    
Hazırlıklar Sürüyor
    »    
Antrenmandan Notlar
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1