» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
FENERBAHÇE EFSANESİ STADYUM ve MÜZE TURU AÇILDI
07 Mart 2018 Çarşamba 09:00
12
14
16
18

Türk futbolunun ilk ayak seslerinin duyulduğu, nice efsane ismin top koşturduğu bir asrı aşkın süredir büyük zaferlere şahitlik eden topraklar, Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu ile tüm sporseverleri “EFSANEYİ YAŞAMAYA” çağırıyor!
Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 110 yıllık gurur dolu geçmişine ev sahipliği yapan, Türk futbol tarihinin aynası niteliğindeki Papazın Çayırı’ndan bugüne gelen Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi, bilinmeyen ve en merak edilen alanları ile tüm sporseverler ile buluşmaya hazır… “Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu” marka ismi ile hayata geçecek olan bu özelleştirilmiş deneyimi ziyaretçiler rehberler eşliğinde yaşayacak. Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Efsane bu topraklarda başladı… İlk Türk futbol takımı Siyah Çoraplılar ilk resmi maçını bu topraklarda oynadı… Türk milli takımının ilk golcüsü Zeki Rıza Sporel bu sahada efsaneleşti… Türkiye’nin radyodan ilk canlı maç yayını bu stattan yapıldı… ve daha neler neler…
Fenerbahçe’nin köklerinden aldığı güç ve ilham ile yaratılan Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu sadece taraftarların değil tüm Türk ve yabancı sporseverlerin tanıklık etmekten gurur ve hayranlık duyacağı bir deneyim niteliğinde.
Tüm sporseverlerin Türk futbol tarihine dair izler bulacağı, özel bir rota dahilinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ni gezme fırsatı yakalayacağı tur kapsamında Basın locası, Yönetim locası, Canlı Maç Anlatım Odası, Basın Toplantı Odası, Fenerbahçe ve misafir takım soyunma odaları, yedek kulübesi gibi en gizemli ve merak edilen bölümler de mevcut.
Fenerbahçe Efsanesi, günümüzün rehberliğinde yürürken tarihin eşlik ettiği, büyüleyici bir atmosferde efsanenin heyecanla adeta yaşanacağı bir deneyim sunacak ziyaretçilerine.
Pazartesi ve iç saha maç günleri hariç haftanın her gün hizmet verecek olan Fenerbahçe Efsanesi sabah 10:00’dan itibaren 45 dakika aralıklarla ile belirli saatlerde gerçekleşecek turlar ile ziyaretçilerini karşılıyor olacak. Stadyum Turu ve müze ziyaretini de kapsayan biletler Tam 30 TL, İndirimli ise 20 TL olarak Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’ndeki Fenerbahçe Efsanesi bilet gişesinden satışa sunuldu.
Ziyaretçiler, yaklaşık 1,5 saat süren unutulmaz deneyim içerisinde, Green box teknolojisi ile farklı senaryolarda futbolcularla ve efsane kupalarla fotoğraflarda bir araya gelerek deneyimlerini ölümsüzleştirme fırsatı yakalayacaklar.
Yaklaşık iki yıllık uzun süreli araştırma ve çalışmalar neticesinde oluşturulan “Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu” Fenerbahçe Spor Kulübü’nün profesyonel yöneticileri ve stadyum turu konusunda Türkiye’nin ilk ve tek yetkin firması ile iş birliği sonucunda oluşturuldu.
Fenerbahçe Efsanesi yaşayarak gelişmeye devam edecek…
Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu’nun açılışı yapılacak ilk fazından sonra yakın gelecekte ziyaretçileri farklı sürprizler de bekliyor olacak.
Ziyaretçiler tur sonunda isimlerine özel katılım sertifikasını ücretsiz olarak alabilecekler.
www.fenerbahceefsanesi.com
Facebook/fnrbhcefsanesi
Instagram/fnrbhcefsanesi
Twitter/fnrbhcefsanesi


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
BAŞKANIMIZ ALİ KOÇ, FENERBAHÇEMİZE YAPILAN SİSTEMATİK HAKEM HATALARIYLA İLGİLİ BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ
    »    
Darüşşafaka Cemiyeti Eğitim Kurumları’nı Ziyaret Ettik
    »    
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal: Fenerbahçe’yi en üst seviyeye taşımak bizim hedefimiz
    »    
BASIN TOPLANTISI DUYURUSU
    »    
Fenerbahçe Dergisi Şubat sayısı Fenerium mağazalarındaki yerini aldı
    »    
Başkanımız Ali Koç ve Yöneticilerimiz İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’yı ziyaret etti
    »    
Sportif Direktörümüz Damien Comolli ile yeni transferimiz Miha Zajc’dan açıklamalar
    »    
SERDAR AZİZ FENERBAHÇEMİZDE
    »    
Serdar Aziz: Sarı lacivertli formayı uzun yıllar giyeceğim
    »    
Damien Comolli: Serdar, tecrübeli ve çok iyi bir oyuncu
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1