» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  

Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Fenerbahçe Doğuş Yelken Büyükada Kampı’nda
25 Temmuz 2017 Salı 10:00
12
14
16
18
Bu yıl 2. si düzenlenen Fenerbahçe Doğuş Yelken Büyükada Kampı’nın özel ziyaretçileri vardı.
Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, sponsorumuz Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ferit Şahenk, Asbaşkanlarımızdan Ali Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, Önder Fırat, Ozan Balaban, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Cenk Başak ile Gür Çağdaş ve Doğuş Grubu yetkilileri kampta bulunan sporcular ve teknik heyetle bir araya geldiler.
Ziyarette sporcularımızla Olimpiyat hedefleri üzerine görüşen Başkanımız Aziz Yıldırım, başarı için çalışmanın önemine vurgu yaptı. “Çok çalışın. Dünyada Fenerbahçe’ye madalya kazandırın" diyen Başkanımız, "Sizden bu başarıları bekliyoruz. Hepinizi çok seviyorum” ifadelerini kullandı.
Sponsorumuz ve aynı zamanda tutkulu bir yelkenci olan Ferit Şahenk de “Fenerbahçe’yi yelken dünyasında çok iyi bir yere getireceğiz. Buna inanıyorum. Çok iyi bir ekibimiz, çok iyi teknik heyetimiz var. İyi bir Başkanımız var. Biz bir tane Olimpiyat altın madalyası istemiyoruz, daha fazlasını istiyoruz. O’nun için buradayız” diye konuştu.  
Fenerbahçe Doğuş Yelken Şube Sorumlusu Selma Rodopman ise konuşmasında "Fenerbahçe Doğuş Yelken olarak; kurduğumuz sistemli yapıyla ‘istikrarlı bir başarı için’ çalışıyoruz. Geleceğe dair sayısız plan ve programlar yapıyoruz. Amacımız onlarca hatta yüzlerce ‘başarılı sporcu’ çıkararak onları hem Fenerbahçe'mize hem de Türk sporuna kazandırmak" olduğunu belirterek hedeflerinin 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda yelkende Türkiye'ye ilk madalyayı getirmek olduğunu söyledi.
Ziyarette ayrıca 470 Dünya Şampiyonası'nda 5. olarak Türkiye tarihinde bir ilke imza atan Fenerbahçe Doğuş Yelken sporcularımız Deniz-Ateş Çınar için kutlama pastası kesildi.
Şube Sorumlumuz Selma Altay Rodopman, antrenörlerimiz Dr.Malte Philipp, Stefan de Vires, Ercan Karagün, Mariia Dolynsak Köroğlu, Yaşar Kabakçıoğlu, Hazal Şişman ve Arıkan Toksoy gözetiminde gerçekleşen bu kampta; Laser, 420 ,470 ve Optimist A,B ve C takımlarımızın sporcuları yoğun bir program dahilinde çalışmalarını tamamlarken ekip olarak bir arada vakit geçirdiler.
Yelkencilerimiz kamp programı dahilinde hava şartlarına göre 4-6 saat süren deniz antrenmanlarının yanı sıra her gün yüzme antrenmanları, teorik eğitimler ve kondisyon çalışmaları yapıyorlar.
Kampa katılan ve 6 gün boyunca oldukça yoğun bir tempoda çalışan sporcularımıza hedeflerinde başarılar dileriz.
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Genç Atletlerimizden Balkan Şampiyonası’nda Başarılı Sonuçlar
    »    
TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ PHILLIP COCU
    »    
48. Balkan U20 (Gençler) Atletizm Şampiyonası Başladı
    »    
Tarragona Akdeniz Oyunları’nda 33 Fenerbahçeli
    »    
Fenerbahçe Yaz Spor Okulları Açıldı
    »    
Basın ve Kamuoyunun Dikkatine
    »    
FENERBAHÇE ÜNİVERSİTESİ HAKKINDA
    »    
YENİ SEZON KOMBİNE YENİLEMELERİ BAŞLADI
    »    
Ramil Guliyev Üst Üste İkinci Kez Zirvede
    »    
Ramil Guliyev Üst Üste İkinci Kez Zirvede
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1