» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Biga FB ‘den Anlamlı Günde Anlamlı Açılış
19 Temmuz 2019 Cuma 17:00
12
14
16
18

Biga Fenerbahçeliler Derneği  19.07 Dünya Fenerbahçeliler Gününde Biga’da Bigalı Gaziler için yaptırdığı Bigalı Gaziler Çeşmesinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış Törenine Biga Kaymakamı Mustafa Can, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Biga İlçe Emniyet Müdürü Aladdin Tekin, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Biga Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Gergöz ve Yönetim Kurulu, Oda, Dernek Başkan ve Yöneticileri, Siyasi Parti Temsilcileri, Spor Kulüpleri Başkan ve Yöneticileri, Biga Galatasaraylılar ve Biga Beşiktaşlılar Başkanları ve Yöneticileri, Biga Fenerbahçeliler Derneği ve Şubesi Başkan ve Yöneticileri, Basın Mensupları, Bigalı Fenerbahçeliler ve Biga Halkı katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal marşının söylenmesi ile başladı. Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Arda Bozkurt katılanlara ve destek olanlara teşekkür etti ve önce Bigalı Şehitler Çeşmesini 19.07.2017 tarihinde açtıklarını, bugünde 19.07.2019 Dünya Fenerbahçeliler gününde Bigalı Gaziler Çeşmesini Biga’ya kazandırdıklarını belirtti.

Daha sonra Bigalı Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Gergöz Gaziler Adına yapılan çeşme için Biga Fenerbahçeliler Derneğine teşekkür etti. Fenerbahçe spor Kulübü Biga Şube Başkanı Şadan Doğan, katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti ve “Biga’mıza daha önce Bigalı Şehitler Çeşmesini,  bugün de Dünya Fenerbahçeliler Günümüzde Bigalı Gaziler Çeşmemizi açıyoruz Biga’mıza hayırlı olsun” dedi.

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir “Biga Fenerbahçeliler Derneğini kutluyorum, Biga da anlamlı işlere imza atıyor. Bugünde Şehitlerimizin ardından Gazilerimizin adına yapılan çeşme çok anlamlı, Biga’nın önemli sivil toplum örgütü başkan, yönetim kurulu ve emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan “Biga Fenerbahçeliler Derneğinin Dünya Fenerbahçeliler Günündeki bu anlamlı eseri Biga ya kazandırmasından mutluluk duyuyorum. Biga’mıza ve Gazilerimize hayırlı olsun, emek veren ve destek olanları kutluyorum” dedi.

Biga Kaymakamı Mustafa Can ise “Biga Fenerbahçeliler Derneği Biga’nın en önemli sivil toplum kuruluşlarından, Biga için yaptıkları birçok önemli çalışmaları takdir ediyoruz. Bugün de Bigalı Gaziler Çeşmesini Biga’mıza kazandırıyorlar başkan ve yönetimi ile emeği geçenleri kutluyorum. Hayırlı olsun” açıklamasını yaptı.

Daha sonra açılış kurdelesi kesildi ve Fenerbahçe Marşları çalındı program Biga Belediyesi ve Derneğin hazırladığı ikramlar ile sona erdi.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Yukatel Denizlispor Maçının Hakemleri Belli Oldu
    »    
Biga FB’den Emniyet Müdürüne Ziyaret
    »    
Başkanımız Ali Koç’un Fenerbahçe Dergisi’nin Kasım Sayısındaki Başyazısı
    »    
Biga FB Derneğinden Filenin Sultanları Maç Kahvaltısı
    »    
Fenerbahçe Beko’nun Konuğu Zalgiris Kaunas
    »    
Biga FB Biga Fuarında
    »    
Düzce’de Fener Ol Toplantısı Yapıldı
    »    
Fenerıum TIR’ı Biga’da
    »    
Belözoğlu’ndan Hertha Berlin maçı değerlendirmesi
    »    
Biga FB’den Müthiş Final
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1