» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Biga FB 23 Nisan’da Çocukları Unutmadı
25 Nisan 2017 Salı 10:00
12
14
16
18

Biga Fenerbahçeliler Derneği her yıl olduğu gibi bu yılda 23 Nisanda çocukları unutmadı ve 100 çocuğa bisiklet dağıttı. Biga'nın önemli Sivil Toplum Kuruluşu olan Biga Fenerbahçeliler Derneği 23 Nisan pazar günü Dernek Lokali'nde ki etkinlikte çocukları sevindirdi. Geleneksel olarak düzenlenen 23 Nisan programında şimdiye kadar 1600 bisiklet ve 508 tekerlekli sandalye dağıtıldı.

Programa Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Belediye Başkanı İsmail Işık, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Biga İlçe Emniyet Müdürü Onur Çalışkan, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Oda Dernek Başkan ve Yöneticileri, Biga Fenerbahçeliler Derneği ve şubesi yönetici ve üyeleri, okul müdür ve öğretmenleri, spor kulüpleri temsilcileri, muhtarlar, basın mensupları ve Biga halkı ile öğrenciler katıldılar.

Biga Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Hülya Yılmaz’ın sunumunda gerçekleşen gerçekleşen programda açılışın ardından saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşı söylendi. Biga Fenerbahçeliler Derneği ve şubesi başkanı Şadan Doğan konuşmasında “değerli protokol üyelerimiz, misafirlerimiz ve basınımızın güzide temsilcileri hepiniz hoşgeldiniz. Bugün 23 Nisan ve biz yine çocukları sevindirmek üzere buradayız. Biga Fenerbahçeliler Derneği olarak bugün yine 100 çocuğumuza bisiklet, ihtiyacı olanlara tekerlekli sandalye dağıtıyoruz. Şimdiye kadar 1500 bisiklet ve 502 adet ikisi akülü tekerlekli sandalye dağıttık. Bahçeli köyünde bin fidanlık ormanımız var. Biga'da 2 adet çocuk parkı yaptık. Önümüzdeki dönemde bir Şehitler Bir de Gaziler Çeşmesi yapmayı planlıyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bizlere destek olan herkese, emeği geçenlere ve programımıza katılanlara teşekkür ediyorum” dedi. Ardından Gümüşçay Okulu öğrencileri halk oyunu gösterisi sundular.

 Biga Belediye Başkanı İsmail Işık konuşmasında “Sayın Kaymakamım, değerli protokol üyeleri, çok kıymetli basın mensupları, sevgili çocuklarımız ve misafirler Biga Fenerbahçeliler Derneği'nin 23 Nisan programında çocuklarımızı sevindirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biga Fenerbahçeliler Derneği önemli bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 23 Nisan milletimizin ve çocuklarımız için önemli bir gün ve dünyada yalnızca Türkiye'de kutlanıyor. Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şadan Doğan ve yönetim kurulunu kutluyor, başarının devamını diliyorum” açıklamasını yaptı.

Biga Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan’da ”değerli misafirler bu güzel günde Biga Fenerbahçeliler Derneği'nin çocuklarımızı mutlu etmesine tanık oluyoruz. 23 Nisan hepimiz için önemli bir gündür. Böyle bir günde çocuklarımızın mutlu olması bizleri de mutlu ediyor. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Biga Fenerbahçeliler Derneğimizin böyle güzel bir etkinliğinde bulunarak çocuklarımızı sevindirmekten mutluluk duyuyorum. Başta Şadan Doğan olmak üzere yönetim kurulunu ve destek verenler ile emeği geçenleri kutluyorum” açıklamasını yaptı.

 Daha sonra yüz çocuğa bisiklet dağıtımı yapıldı, aynı zamanda çocuklara pamuk helva ve hediyeler dağıtılırken ayrıca katılımcılara ikramlar yapıldı. İhtiyacı olan vatandaşlara da tekerlekli sandalye hediye edildi. Program Fenerbahçe marşları ile sona erdi.

 


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Biga Fenerbahçeliler Derneği Halk İle El Ele
    »    
Biga FB’den Hem Alkış Hem Destek
    »    
Yukatel Denizlispor Maçının Hakemleri Belli Oldu
    »    
Biga FB’den Emniyet Müdürüne Ziyaret
    »    
Başkanımız Ali Koç’un Fenerbahçe Dergisi’nin Kasım Sayısındaki Başyazısı
    »    
Biga FB Derneğinden Filenin Sultanları Maç Kahvaltısı
    »    
Fenerbahçe Beko’nun Konuğu Zalgiris Kaunas
    »    
Biga FB Biga Fuarında
    »    
Düzce’de Fener Ol Toplantısı Yapıldı
    »    
Fenerıum TIR’ı Biga’da
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1