» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Başkanımız ve Yöneticilerimizden Sarı Melekler’e Yemek
08 Kasım 2016 Salı 10:00
12
14
16
18
Başkanımız Aziz Yıldırım ile yöneticilerimiz, Kadın Voleybol Takımımızın teknik heyet ve oyuncularıyla yemekte bir araya geldi.

Başkanımız ve yöneticilerimiz tarafından Eczacıbaşı maçı öncesinde organize edilen akşam yemeğine Dalyan Kulüp ev sahipliği yaptı.

Yemeğe; Başkanımız Aziz Yıldırım, Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, Ömer Temelli, Önder Fırat, Tahir Sarıoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Fenerium Genel Müdürümüz Mümtaz Karakaya ile Kadın Voleybol Takımımızın teknik ve idari kadrosuyla birlikte voleybolcularımız katıldı.

Şekip Mosturoğlu: “Sponsorluklar başarının sonucu” 

Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz adına yemekte kısa bir konuşma yapan Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, hedeflerinin her branşta şampiyonluklar olduğuna vurgu yaptı. Takıma güvendiklerini dile getiren Mosturoğlu, “Kulüp olarak hedefimiz her branşta şampiyonluklar. Başkanımızın ayrıca önem verdiği şubelerden biri bayan voleybol. Hedeflerimiz çok büyük. Yeni sponsorluklar aldık. Barilla ile anlaştık. Bu tamamen bayan voleybol şubesinin başarısının sonucu. Bu takımın şampiyon olacağına inanıyoruz. Beklentimiz; kupalar. Lig, Kupa ve Avrupa Kupası’nı alacağınızı umuyoruz. Umuyorum başarılı dolu bir sezon olur, sakatlık olmaz. Sezon sonunda burada inşallah şampiyonluklarımızı kutlarız” dedi.

Eda Erdem Dündar: “Yoğun ve yorucu bir şekilde çalışıyoruz”

Takım adına konuşan Eda Erdem Dündar da, Eczacıbaşı maçı öncesi bu organizasyonun kendileri için moral olduğunu ifade etti.  “Her gün daha iyi olmak için çalışıyoruz” diyen Kaptan, “Başkanım sizlere ve yöneticilerimize bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyoruz. Eczacıbaşı VitrA maçı öncesi bu organizasyon bizler için moral oldu. Yoğun ve yorucu bir şekilde çalışıyoruz. Kulübümüzün hedeflerinin her zaman kupalar kazanmak olduğunu biliyoruz. Bunun bilincindeyiz ve hepimizin isteği bu. Umuyorum ki sezon sonu güzel sonuçlarla bir arada olacağız. Barilla’nın da sponsor olması, bizlere mutluluk verdi ve bizi motive etti. Bizde hem Kulübümüzü, hem Barilla’yı, hem camiamızı hem de  taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Bunun için de çalışacağız” diye konuştu.

Sıcak ve samimi bir ortamda yenen yemek, çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, Eczacıbaşı VitrA ile ligin 3. haftasında 9 Kasım Çarşamba günü Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu’nda karşılaşacak.
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Erkek Voleybol Takımımız Galatasaray HDI Sigorta’yı Konuk Ediyor
    »    
Erkek Voleybol Takımımız Belçika Deplasmanında
    »    
Erkek Voleybol Takımımız Gümüşhane Deplasmanında
    »    
Erkek Voleybol Takımımız İtalya Deplasmanında
    »    
Imoco Volley Conegliano 3-2 Fenerbahçe
    »    
Sarı Melekler Imoco Volley Conegliano Deplasmanında
    »    
Erkek Voleybol Takımımız, Ziraat Bankası’nı Konuk Ediyor
    »    
Nilüfer Belediyesi 1-3 Fenerbahçe
    »    
Erkek Voleybol Takımımız Cucine Lube Civitanova’yı Konuk Ediyor
    »    
Sarı Melekler Nilüfer Belediye Karşısında
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BİGA FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ    1