» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimiz Hatay Derneğimizin Düzenlediği Akşam Yemeğine Katıldı
22 Şubat 2018 Perşembe 10:00
12
14
16
18
Hatay’da bir dizi ziyaretlerde bulunan ve Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin yaptırdığı Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu'nun açılışını gerçekleştirilen Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz, ardından akşam yemeğinde bir araya geldiler.
Hatay Fenerbahçeliler Derneğimiz tarafından organize edilen yemeğe Başkanımız Aziz Yıldırım, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Defne Kaymakamı Nevzat Şengül, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat, Kadıköy Şube Başkanımız İlyas Bulcay, Dernekler Masası Sorumlumuz Murat Boyraz, Hedef 1 Milyon Üye Proje Sorumlumuz Miraç Çam, Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin Başkanı Ali Ezelsoy ile dernek yöneticileri ve çok sayıda taraftarımız da yer aldı.
Sıcak ve samimi bir ortamda yenilen yemekte kürsüye çıkan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ile Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu’nu yaptıran Dernek Başkanı Ali Ezelsoy’a ve dernek yöneticilerine teşekkür ettiler.
Ardından kürsüye gelen Başkanımız Aziz Yıldırım, “Bugün buraya engelliler için yapılmış ve açılmış anaokulunun devam eden öğretimini görmek için arkadaşlarımla beraber geldik. Ali Ezelsoy’un yapmış olduğu bu eseri gördük. Burada öğretime başlamış olan engelli çocuklarımızdaki gelişmelere şahit olduk. Bu da bizi mutlu etti. Buradan Ali Ezelsoy’a, Sayın başkanıma ve onun yönetiminde çalışan arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.  Daha önce Sayın başkan ve arkadaşları bir ilkokul yapmışlardı ve ben o okulun açılışına da gelmiştim. Bu okul insana daha başka tat veriyor. İnşallah bugün Sayın Valinin ve biraz önce de Belediye Başkanının söylediği gibi yeni okulları; bizim dernek başkanı ve arkadaşları yaparlar. Bundan öncekilerde ben maddi hiçbir katkıda bulunmadım,  hep manevi katkıda bulundum ama bundan sonrakin de benden arzu ettikleri kadar maddi katkı yapacağıma da buradan söylemek istiyorum” dedi.
Zeytin Dalı Harekatı’na bir kez daha değinen Başkanımız Aziz Yıldırım,” Afrin’e yapılan harekattan dolayı Hatay 1 aydır gündemde. Uzaktan baktığınızda buraların tehlikeli olduğunu söylüyorlar veya öyle gözüküyor. Ama biz bugün buraya geldik. Hiçbir şey olmadığını, hayatın Ankara’da, İstanbul’daki gibi devam ettiğini gördük. Bunu da tekrar tekrar televizyonlarımıza söyledim. Bu harekattan dolayı Türk Silahlı Kuvvetlerine can-ı gönülden hem destek hem de şehit olan Mehmetçiklerin mekanlarının cennet olmasını, gazi olan askerlerimizin de bir an evvel sağlıklarına kavuşmasını, tüm ailelerine de sabır diliyorum. İnşallah devletimizin istediği doğrultuda bu harekat sonuçlanır” diye konuştu.
Sözlerini teşekkür ederek noktalayan Başkanımız, “Bu akşam için Ali bey başta olmak üzere, Lütfü başkana, Defne Belediye başkanı ve kaymakamı dahil herkese ve sizlere teşekkür ediyorum.  İyi  ki hepimiz Fenerbahçeliyiz” dedi.
Konuşmaların ardından Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu'nun yapımında emeği olanlara plaket verildi. Başkanımız Aziz Yıldırım, Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy'a imzalı forma hediye ederken, temsilci üyelere de rozet taktı. 
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Biga FB Çocukları Mutlu Etmeyi Sürdürüyor
    »    
Biga FB’den Hayırlı Olsun Ziyareti
    »    
Biga FB’den Bigaspor’a Kahvaltı
    »    
ADD Genel Başkanından Ziyaret
    »    
Spor Camiası Biga’da Toplandı
    »    
Ailelere Müjde...
    »    
Biga FB’den Sultanlara Jest
    »    
Biga FB Dernekler Toplantısı’nda
    »    
Biga FB Yeni Yönetim Ziyaretleri
    »    
Biga FB Şadan Doğanı Ziyaret Etti
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1