» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Başkanımız Aziz Yıldırım ile Yöneticilerimiz, Kadın Kongre Üyelerimizle Yılbaşı Yemeğinde Buluştu
28 Aralık 2017 Perşembe 11:00
12
14
16
18
Başkanımız Aziz Yıldırım ile yöneticilerimiz, Faruk Ilgaz Tesislerimizde organize edilen yılbaşı yemeğinde Kadın Kongre Üyelerimizle bir araya geldi.
Kadın Kongre Üyelerimizin yoğun bir katılım gösterdiği geceye Başkanımız Aziz Yıldırım ile birlikte Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Barış Aydil, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Danışmanı Ece Köprek, Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay ve Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam da katıldı.
Başkanımız ve yöneticilerimiz, üyelerimizi kapıda karşıladı. Üyelerimizle tek tek el sıkışan Başkanımız ve yöneticilerimiz, fotoğraf da çektirdi.
Altın Kızlar Fasıl Grubu'nun müzikleri eşliğinde başlayan gecede kısa bir konuşma yapan Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, 3 Temmuz sürecinde verdikleri desteklerden ötürü kadın üyelerimize teşekkür etti. Mosturoğlu, “3 Temmuz direnişinin sembolü  bana göre sizlersiniz. Bu davada bizi hiç yalnız bırakmadınız, hep yanımızda oldunuz. Başkanım ve yönetim kurulum adına, ailem adına, sizlere çok çok teşekkür ediyorum. Türkiye’deki birçok davada, Fenerbahçe taraftarlarının,  sizlerin direnişi inanç kaynağı oldu. Öte yandan acısıyla tatlısıyla bir yıl geride kaldı. Kaybettiğimiz çok değerli Fenerbahçeliler oldu; çok değerli bilim insanları, sanatçılar, siyasetçiler, yakın dostlarımız oldu. Onları hep iyi anılarıyla hatırlayacağız. Fenerbahçe’ye verdikleri hizmetlerle anılacaklar.  2018 her alanda başarılı olduğumuz, sağlık, sıhat, afiyet dolu, ailelerinizle mutlu olduğunuz bir yıl olur. İyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçeliyiz” dedi.
Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen gecede üyelerimiz, gönüllerince eğlendiler. Öte yandan Başkanımız Aziz Yıldırım, gecede sahne alan şarkıcı Işın Karaca'ya da 12 numaralı Fenerbahçe forması hediye etti.
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Biga FB’den Sultanlara Jest
    »    
Biga FB Dernekler Toplantısı’nda
    »    
Biga FB Yeni Yönetim Ziyaretleri
    »    
Biga FB Şadan Doğanı Ziyaret Etti
    »    
Biga FB Görev Dağılımını Yaptı
    »    
İlk Üye Sait Tanur
    »    
Biga FB’de Kongre Rüzgarı
    »    
Kütahya Şubemizden 43 çocuğa 43 forma
    »    
Biga FB Standı Ziyaretçi Akınına Uğradı
    »    
YÜKSEK DİVAN KURULU TEMMUZ AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1