» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Başkanımız Aziz Yıldırım Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu’nun Açılışını Gerçekleştirdi
22 Şubat 2018 Perşembe 09:00
12
14
16
18
Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimiz, Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin yaptırdığı Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu'nun açılışını gerçekleştirdi.
4 Mayıs 2015 tarihinde yine Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimizin katılımıyla temeli atılan ve 2017-2018 eğitim-öğretim yılında hizmet vermeye başlayan Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu'nun resmi açılışı bugün yapıldı.
Açılış töreni ve bir dizi ziyaret için Başkanımız Aziz Yıldırım ile birlikte Hatay’a; Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu ve Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat’ın yanı sıra; Kadıköy Şube Başkanımız İlyas Bulcay, Dernekler Masası Sorumlumuz Murat Boyraz, Hedef 1 Milyon Üye Proje Sorumlumuz Miraç Çam, Fenerbahçe Spor Okulları Genel Koordinatörü Banu Dizdar, İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen ve İznik Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ömer Sindel de geldi. Açılış törenine Fenerbahçe Hatay Şubesi Başkanı Mustafa Civelek, Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin Başkanı Ali Ezelsoy ile dernek yöneticileri ve çok sayıda taraftarımız da katıldı.
Başkanımız ve beraberindeki heyet ilk olarak İskenderun Fenerbahçeliler Derneği ile Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin ev sahipliğinde organize edilen öğle yemeğine katıldılar. Burada İskenderun Dernek Başkanı Mustafa Düzen, Hatay Dernek Başkanı Ali Ezelsoy, dernek yönetici ve üyeleri ile sohbet eden Başkanımız Aziz Yıldırım, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Başkanımızdan Afrin Harekatına Destek
Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz ile Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin Başkanı Ali Ezelsoy ile dernek yöneticileri kentte ilk olarak Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Yıldırım, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş'ı ziyaretinde yaptığı açıklamada, Hatay'a Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu'nun açılışını yapmak amacıyla kente geldiklerini söyledi. Okulun faaliyete girdiğini ve 18 öğrencisinin olduğunu aktaran Başkanımız Yıldırım "İnşallah 18 öğrenci mevcudiyeti 300'lere çıkar ve daha ileri yıllarda yeni okullar yapılarak engelli kardeşlerimizin, çocuklarımızın gelişimini sağlarız” dedi.
Ziyarette Zeytin Dalı Harekatı'na da desteğini açıklayan Başkanımız Aziz Yıldırım, “Biz bunu hepimiz canı gönülden destekliyoruz. Çünkü bu ülke için yapılması gereken bir operasyondur. Şehit olanları anarak onlara Allah'tan rahmet, gazilere de acil şifalar diliyoruz, hem ailelerine hem de ülkemize sabır diliyoruz. İnşallah kısa dönemde hükümetin ve silahlı kuvvetlerin beraber almış olduğu kararlar doğrultusunda da bu harekat biter” dedi.
Hataş BŞB Başkanı Lütfü Savaş da Başkanımız Aziz Yıldırım'a hem ziyaretinden hem de eğitim ve spor alanında yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Ziyaretin kendilerini onurlandırdığını aktaran Savaş, “Birçok insan sanki Hatay'da savaş varmış gibi algılayıp buraya gelmek istemiyor, ziyaretlerini iptal etmeye gayret ediyor. Ama şu var ki 7 yıla yakındır Suriye'de iç savaş var, Hatay'da hiçbir kargaşa olmamıştır. İnşallah bundan sonra da Hatay halkı bu kargaşa ortamına müsaade etmeyecektir” ifadelerini kullandı.
Ziyaret; Başkanımız Aziz Yıldırım’ın Lütfü Savaş'a Fenerbahçe forması hediye etmesi ve Savaş’ın da Başkan Yıldırım'a Hatay BŞB Kadın Basketbol Takımı ile Hatayspor formaları hediye etmesiyle sona erdi.
Hatay Valiliğini Ziyaret
Başkanımız Aziz Yıldırım ve beraberindeki heyet, günün ikinci ziyaretini Hatay Valisi Erdal Ata’ya yaptı. Valilik makamında gerçekleştirilen ziyarette Başkanımız Aziz Yıldırım bölgede olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirirken; Hatay Valisi Erdal Ata ise Türkiye'nin en büyük spor kulüplerinden Fenerbahçe'nin başkan ve yöneticilerini illerinde ağırlamaktan onur duyduklarını dile getirdi. Buradaki ziyaretin sonunda Başkanımız Aziz Yıldırım, Vali Erdal Ata’ya Fenerbahçe forması hediye etti. Vali Erdal Ata da Başkanımıza Hatay'ı simgeleyen bir tabak hediye etti.
Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu Açıldı
Daha sonra Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu'nun resmi açılışı, Başkanımız Aziz Yıldırım, Yöneticilerimiz ve il mülki amirlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Açılışta Başkanımız ve beraberindeki heyetin yanı sıra; Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Defne Kaymakamı Nevzat Şengül, Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin Başkanı Ali Ezelsoy ile dernek yöneticileri ve çok sayıda taraftarımız da yer aldı.
Burada her yaştan Fenerbahçeli taraftarın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkanımız Aziz Yıldırım, vatandaşlarla fotoğraf çektirip, formalarını imzaladı.
Bir konuşma yapan Başkanımız Aziz Yıldırım, Afrin’e yapılan Zeytin Dalı Harekatını desteklediğini ve Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu'nun açılışını yapmaktan dolayı duyduğu mutluğu dile getirdi.
Zeytin Dalı Harekatı’na desteğini açıklayan Başkanımız Aziz Yıldırım, “Türk Silahlı Kuvvetlerimiz devletimizin isteği doğrultusunda bu bölgede bir operasyon yapmakta; Afrin’e Zeytin Dalı Harekatı. Bu harekatın ülkemize hem de Silahlı Kuvvetlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Buradaki şehitlerimizi anarken onlara Allah’tan rahmet, Gazilerimizin de en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını diliyorum. Bir beka sorunu olan bu harekatın, devletimizin istediği doğrultuda tamamlanmasını da Allah’tan diliyorum. Biz bu harekatı destekliyoruz. Bugün Hatay’a İstanbul’dan baktığınız zaman daha değişik bir atmosfer görebilirisiniz ama biz bugün buradayız ve çok rahatız. Sayın Valim, Sayın Belediye Başkanım ve Fenerbahçeli dostlarla beraber hem ziyaretlerimizi yapıyoruz hem de geziyoruz. Herkese de Hatay’a gelmelerini tavsiye ediyoruz” dedi.
Açılışı yapılan okul hakkında ise Başkanımız Aziz Yıldırım, “Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Sayın Ali Ezelsoy, bir ilköğretim okulu yaptı. O zaman geldik ve bu okulu açtık. Kendi arkadaşlarının gücüyle bu okulu yaptılar. Daha sonra Ali Bey bizi yine davet etti, ‘Engelli kardeşlerimizi, çocuklarımızı okutacağımız bir anaokulu yapacağız’ dedi. Bunun için temel atmaya geldik ve kısa zaman içerisinde, 2 yıl içinde bu okulu tamamlayıp öğretime açtılar. Bugün de öğretime açılmış bu okulu hem görmek hem de dostlarla buluşmak için arkadaşlarla birlikte geldik. Burada Sayın Ali Ezelsoy’a ve yönetim kurulundaki arkadaşlarına, bağış yapan ve okulun ortaya çıkmasını sağlayan tüm bağışçılara teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki dönemlerde de bir sivil toplum örgütü olan Fenerbahçe’nin bir parçası olan Hatay Fenerbahçeliler Derneği topluma katkılarını devam ettirir, yeni projeler içerisinde yer alırlar. Ali Bey’e tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Onun da bir Fenerbahçeli olmasından dolayı gurur duyuyorum. Teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.
Daha sonra bir teşekkür konuşması yapan Hatay Valisi Erdal Ata, katkılarından dolayı Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin Başkanı Ali Ezelsoy’a plaket takdim etti. Ali Ezelsoy’da Hatay Valisi Erdal Ata’ya plaket verdi.
Ardından okulu gezen Başkanımız Aziz Yıldırım öğretmenlerden okul hakkında bilgiler aldı ve anaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.
Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu
Eğitimin tüm hızıyla sürdüğü Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu; 2500 metrekarelik bir alana, 410 metrekarelik oturum alanı ve 590 metrekare bahçe yüzölçümüne sahip. Okulda;  4 sınıf, 2 bireysel oda, 2 idare odası, 1 psikolog odası, 1 yemekhane, 1 bekleme salonu, 1 oyun salonu, 2 arşiv odası ve lavabo yer alıyor. Ayrıca üzeri polikarbon levhayla kaplı iç avlu ile bahçeye yapılan oyun parkının tüm zemini kauçuk ile kaplanarak öğrencilerin rahatça vakit geçirmeleri de sağlanıyor.
Fenerbahçe Hatay Futbol Okulu’na Ziyaret
Okul açılışının ardından Başkanımız Aziz Yıldırım ve beraberindeki heyet Fenerbahçe Hatay Futbol Okulu’nu ziyaret etti. Başkanımız Aziz Yıldırım burada öğrencilerle sohbet etti ve Fenerbahçe Hatay Futbol Okulu yöneticilerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 

  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
    »    
Biga FB Çocukları Mutlu Etmeyi Sürdürüyor
    »    
Biga FB’den Hayırlı Olsun Ziyareti
    »    
Biga FB’den Bigaspor’a Kahvaltı
    »    
ADD Genel Başkanından Ziyaret
    »    
Spor Camiası Biga’da Toplandı
    »    
Ailelere Müjde...
    »    
Biga FB’den Sultanlara Jest
    »    
Biga FB Dernekler Toplantısı’nda
    »    
Biga FB Yeni Yönetim Ziyaretleri
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1