» Site Haritası.   » Webmail   » RSS  
Duyurular
  Efsanaler Geri Dönüyor

FB Linkleri
  FB.ORG

  FB.COM

  1907.ORG

Resmi Kurumlar
  Biga Kaymakamlığı

  Biga Belediyesi

  Gümüşçay Belediyesi

  Karabiga Belediyesi

Para Piyasaları
Hava Durumu
İstatistik
Ata’mızı Ziyaret Ettik
31 Mayıs 2017 Çarşamba 11:00
12
14
16
18

Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz Avrupa Şampiyonu Erkek Basketbol Takımımız ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.

Sabah saatlerinde özel uçakla Ankara’ya giden kafilemiz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettikten sonra Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktı.

Ziyarette Başkanımız Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Nihat Özbağı, Ali Yıldırım, Önder Fırat, Ozan Balaban, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Cenk Başak, Selim Sapan ile Erkek Basketbol Takımımızın oyuncularıyla teknik ekibi, eski futbolcumuz Rıdvan Dilmen ile Fenerbahçe Ankara Şubesi Başkanı Zafer Tankal ve Şube yöneticileri yer aldı. 

Anıtkabir ziyaretinde Başkanımız Aziz Yıldırım mozoleye çelenk bıraktı. Saygı duruşunun ardından Başkanımız Aziz Yıldırım, Anıtkabir Anı Defterine duygu ve düşüncelerini aktardı. Başkanımız anı defterine şunları yazdı:

Büyük Mustafa Kemal Atatürk,

Fenerbahçe Spor Kulübü, zatıalinizin haklı iltifatlarına mazhar olmuş yegane spor kulübüdür. Bu günde huzurunuza, sizin, kulübümüze göstermiş olduğunuz iltifatlarınıza layık olmanın haklı gururu ve onuru ile geldik. Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, bir Türk takımına nasip olabilecek en büyük uluslararası sportif başarıyı elde etmiştir. Dünyanın ve Avrupa’nın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Euroleague’de kazanılan bu başarı, istikrarlı bir çalışmanın, yapılan yatırımların, fedakarlıkların, çalışmanın, taraftarlarımızın takımlarına olan tutkusunun bir sonucudur. Kazanılan şampiyonluk kupası, “Dünya Kulübü iddiamızın”, “Spor Kulübü olma iddiamızın” taçlandırılmasıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü, böylesine büyük manada bir başarı elde etmiş olup, dünyanın her yerinde Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bu büyük başarısı övgüyle layık bulmuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Cumhuriyetimizin kuruluşunda belirlemiş olduğunuz ilkeler ve göstermiş olduğunuz yüksek hedefler doğrultusunda ve bunlara bağlı olarak sportif faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunun içindir ki Kulübümüz yakın bir zamanda, ülkemizi bölmek, Cumhuriyetimizi yıkmak isteyen karanlık güçlerin hedefi olmuştur. Bu karanlık güçler, Türkiye Cumhuriyeti’nin bütün kurumlarını ele geçirmişken, taraftarımızın oluşturduğu çelik duvara çarpmış, sendelemiş ve ilk kez geri çekilmek zorunda kalmıştır.

Elde ettiğimiz Euroleague şampiyonluğu bunun için de son derece kıymetlidir. Fenerbahçe Spor Kulübü, Cumhuriyetimizin bir kurumu olarak dimdik ayaktadır. Karanlık güçler tarafından yıkılmamış, ele geçirilememiştir. Huzurunuzda söz veririm ki daima devletinin yanında, milletinin emrinde olan Kulübümüz ve camiamız, bundan sonra da daha nice büyük sportif başarıları ile huzurunuzda olacak, belirlemiş olduğunuz kuruluş ilkeleri ile açmış olduğunuz yolda, işaret etmiş olduğunuz istikamete doğru kararlı bir şekilde yürümeye devam edecektir.

Saygılarımla

Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :+ Benzer Haberler
Çorum’da Dünya Fenerbahçeliler Günü Kutlandı
    »    
TARAFTARIMIZA TEŞEKKÜRLERİMİZLE
    »    
BAŞKAN ALİ KOÇ’TAN ’CAMİAYA SESLENİŞ’ 24 TEMMUZ SALI FB TV EKRANLARINDA
    »    
Birleşik Krallık Ankara Büyükelçisi Sir Dominick Chilcott Başkanımız Ali Koç İle Bir Araya Geldi
    »    
Başkanımız Ali Koç’tan 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü Mesajı
    »    
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç Kombine Merkezinde Taraftarlarımızla Bir Araya Geldi
    »    
Öğrenci Tribünü Kombine Kartlarının Satışına Büyük İlgi
    »    
Genç Kürekçilerimiz Türkiye Şampiyonu
    »    
TARAFTARLARIMIZIN DİKKATİNE
    »    
Erkekler İsveç Bayrak Milli Takımımızdan Gümüş, Özlem Becerek’ten Bronz Madalya
    »    


Fener Cell Fenerıum Fenerbahçe Dergisi Fenerbahçe Gazetesi Fener Kart Fenerbahçe Sportif Fener TV FB.Eğitim Kurumları
Bu sitenin tüm hakları saklıdır BÄ°GA FENERBAHÇELÄ°LER DERNEĞİ    1